Blog

dbad683a-9478-4b26-940b-01e992df913a

Charytatywny Memoriał Zosi Pareckiej w Kręgle Fińskie

Że Timbersi lubią łączyć przyjemne z pożytecznym, nie trzeba nikogo przekonywać. I tak było tym razem. 30 kwietnia 2023 r., na Orliku w Bojanowie zorganizowaliśmy Turniej Charytatywny w Kręgle Fińskie połączony z upamiętnieniem naszej wspaniałej reprezentantki, która odeszła od nas pod koniec zeszłego roku. Fakt, że połączyliśmy to ze zbiórką pieniędzy na leczenie Wandy Szymanowskiej oraz Mateusza Glinianego idealnie oddaje to, jaka była Zosią. Pomocna, radosna, zaangażowana. 

Na starcie stanęło 62 zawodników, co pozwoliło nam na utworzenie 31 drużyn w systemie Randki w Ciemno, czyli losowemu dobieraniu zawodników w pary. Rozgrywki trwały ok. 7 godzin i minęły w przyjaznej, a wręcz rodzinnej, atmosferze. Na zawodników czekał bufet, przy którym można było wypić kawę i posilić się ciastem, które przygotowali nasi gracze z Bojanowa.

Po rozegraniu wszystkich meczy, wyłoniliśmy zwycięzców. Podium wyglądało następująco:

  1. Świetliki – Krzysztof Stachowiak i Tomasz Kostrowski
  2. Liski – Ewa Szczepaniak i Tomasz Kozłowski
  3. Pszczółki – Ewa Kruk i Hubert Pyzikiewicz

Podczas turnieju udało się uzbierać 1710 zł, które zostały podzielone i wpłacone zbiórki dla Wandy Szymanowskiej oraz Mateusza Glinianego.

IMG_5996

Piknik integracyjny

15 sierpnia zorganizowaliśmy piknik integracyjny, który miał na celu m.in. poznanie się, ale przede wszystkim skonsultowanie pomysłów na wspólne działania. Owocne rozmowy spowodowały, że złożyliśmy wniosek projektowy. Czas pokaże, czy uda nam się to.

Share your vegan experience with people like you.

Store

Healthy Food Ltd. 251 Stonewood St, Downey,
CA 90241

Opening Hours

Monday - Friday09am - 09pm