I Piknik Rodzinny

zGRAj się z Nami!

12

sierpnia

zaczynamy o 10:00

Dołącz do Nas!

zGRAj się z Nami!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich graczy i ich rodziny, na Pierwszy Piknik Rodzinny "zGRAj się z Nami!". Podczas pikniku będzie można pograć jedną z wielu gier planszowych, usmazyć kiełbaski na ognisku, a przede wszystkim spędzić fantastycznie czas z przyjaciółmi i bliskimi osobami.

Ramowy Plan:

10:00 - otwarcie pikniku i rozpoczęcie rejestracji na turnieje

10:30 - Eliminacje do Mistrzostw Polski w grę Ice Cool. 

13:30 - Turniej o puchar Burmistrza Bojanowa w grę Timeline: Polska rozszerzoną o dodatkowe karty z historii gminy Bojanowo. 

16:30 - Drużynowy Turniej Mölkky 

18:30 - Ognisko z kiełbaskami (dla każdego zarejestrowanego uczestnika kiełbaska i bułka gratis)

 

Gdyby pogoda nam nie dopisała, nic strasznego się nie stanie. Miejsce naszego pikniku przygotowane jest na takie niespodzianki 🙂

 

Zgłoś swój udział już dzisiaj. Zerejestruj się w tym miejscu

W co będziemy grali?

Podczas pikniku będzie można zagrać we wszystkie tytuły, jakie znajdują się w naszej kolekcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, planujemy przeprowadzić 3 turnieje w których będzie można zdobyć wspaniałe nagrody.

i-rebel-icecool

Ice Cool

Eliminacje do Mistrzostw Polski

Zbliża się przerwa obiadowa. Młode pingwiny nie mogą się już doczekać, kiedy wypełnią brzuchy smakowitymi rybami. Jednak kilka urwisów postanawia szybciej wymknąć się z lekcji i skraść dla siebie najlepsze kąski. Niestety zapomnieli, że po korytarzu kręci się woźny, który na pewno spróbuje pokrzyżować ich plany!

timeline_pl3d

Timeline: Polska + dodatkowe karty z historii Gminy Bojanowo

Turniej o Puchar Burmistrza Bojanowa

Czy wiesz, że spinacz biurowy wynalazł Polak? A może jesteś w stanie odgadnąć datę tego wydarzenia? Pamiętasz, kiedy Polska odzyskała niepodległość? Jak myślisz, co zbudowano wcześniej: Bazylikę Mariacką w Gdańsku czy kopalnię soli w Wieliczce? Wybierz jedną z posiadanych w ręku kart i zdecyduj, czy prezentowane przez nią wydarzenie miało miejsce przed tym, które leży już na stole, czy po nim. Następnie odwróć kartę i sprawdź, czy masz rację! Nie musisz znać żadnych dat i wydarzeń, wystarczy dedukcja i trochę szczęścia.

molkky-jeu-de-quilles-molkky-grand-modele-luxe

Mölkky

Eliminacje do Mistrzostw Polski

Mölkky to gra, której prostota czyni ją atrakcyjną dla osób w każdym wieku. Sukces jest w niej wypadkową umiejętności celnego rzucania, odpowiedniej taktyki i szczęścia. W swojej kolejce zawodnicy rzucają drewnianym zbijakiem, tak aby wywrócić nim, upatrzone wcześniej, ponumerowane kręgle. Celem jest uzbieranie dokładnie 50 punktów. W końcówce trzeba jednak uważać, gdyż przekroczenie tej liczby skutkuje cofnięciem do poziomu 25 punktów.

Bez limitu czasu

gramy do ostatniego gracza

Dużo gier

Możliwość zagrania w inne tytuły

Super atmosfera

Poznaj innych graczy

Wszystko za DARMO

nie ma żadnych ukrytych kosztów

Kawa i ciasto

i jeszcze herbata gwarantowana

Liczymy na Ciebie!

Będziesz z nami?

Mamy dużo więcej gier

Przekonaj się, jak różnorodne mogą być planszówki