II Piknik Rodzinny

zGRAj się z Nami!

11

sierpnia

zaczynamy o 12:00

Dołącz do Nas!

zGRAj się z Nami!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich graczy i ich rodziny, na drugą edycję Pikniku Rodzinnego "zGRAj się z Nami!". Podczas pikniku będzie można pograć jedną z wielu gier planszowych, wziąć udział w turniejach, a przede wszystkim spędzić fantastycznie czas z przyjaciółmi i bliskimi osobami.

Ramowy Plan:

12:00 - otwarcie pikniku i rozpoczęcie rejestracji na turnieje

14:00 - Mini turniej w Winnicę

16:30 - zamknięcie listy drużyn do Mölkky (po tej godzinie nie będzie możliwości zgłoszenia swojego udziału w eliminacjach)

17:00 - Rozpoczęcie Eliminacji do Mistrzostw Polski w Mölkky 

20:00 - Grill (dla każdego zarejestrowanego uczestnika kiełbasa i bułka GRATIS)

 

Zgłoś swój udział już dzisiaj. Zerejestruj się w tym miejscu

W co będziemy grali?

Podczas pikniku będzie można zagrać we wszystkie tytuły, jakie znajdują się w naszej kolekcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, planujemy przeprowadzić 3 turnieje w których będzie można zdobyć wspaniałe nagrody.

Winnica

Winnica

Szybki turniej wieloosobowy

Na słonecznych stokach południowej Francji dojrzewają właśnie najlepsze winogrona. Czas rozpocząć winobranie ! Przed Tobą prawdziwe wyzwanie - organizacja pracy w Twojej winnicy. Rusz szlakiem najlepszych winogron i dołącz do grona najznakomitszych mistrzów francuskiego winiarstwa!

Figur Figle

Figur Figle

Turniej dla małych i dla dużych 🙂

Figur figle to przesympatyczna karcianka dla całej rodziny, w której liczy się refleks, bystre oko i umiejętność szybkiego szacowania. Proste zasady oraz zróżnicowane warianty rozgrywki sprawią, że gra na długo zagości na rodzinnym stole. Jak grać? To bardzo proste: musisz odgadnąć, jakiego koloru i kształtu figur jest najwięcej na karcie. Jeden wariant gry to dla ciebie mało? Przygotowaliśmy ich aż trzy! Wciąż się wahasz? Zobacz, ile niesamowitych kształtów stworzyliśmy z tak prostych figur. No dalej, patrz i zgaduj! Ale uważaj – figury potrafią spłatać figla!

molkky-jeu-de-quilles-molkky-grand-modele-luxe

Mölkky

Eliminacje do Mistrzostw Polski

Mölkky to gra, której prostota czyni ją atrakcyjną dla osób w każdym wieku. Sukces jest w niej wypadkową umiejętności celnego rzucania, odpowiedniej taktyki i szczęścia. W swojej kolejce zawodnicy rzucają drewnianym zbijakiem, tak aby wywrócić nim, upatrzone wcześniej, ponumerowane kręgle. Celem jest uzbieranie dokładnie 50 punktów. W końcówce trzeba jednak uważać, gdyż przekroczenie tej liczby skutkuje cofnięciem do poziomu 25 punktów.

Bez limitu czasu

gramy do ostatniego gracza

Dużo gier

Możliwość zagrania w inne tytuły

Super atmosfera

Poznaj innych graczy

Wszystko za DARMO

nie ma żadnych ukrytych kosztów

Kawa i ciasto

i jeszcze herbata gwarantowana

Liczymy na Ciebie!

Będziesz z nami?

Mamy dużo więcej gier

Przekonaj się, jak różnorodne mogą być planszówki