Mistrzostwa Polski w IceCool

15 września w Toruniu, podczas festiwalu Copernicon, odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski w grę IceCool. Nasze stowarzyszenie reprezentowało trzech, bardzo mocnych, zawodników. Tym razem zdecydowaliśmy się na zorganizowanie wspólnego wyjazdu, aby zabrać ze sobą kibiców. Był to strzał w dziesiątkę. Nasi gracze nie mieli sobie równych (no może poza jedną osobą, która zajęła drugie miejsce). Finał zdecydowanie należał do NAS, a nasze stowarzyszenie udowodniło, że jest najlepsze w Polsce, przynajmniej jeśli chodzi o IceCool.

Pierwsze miejsce, czyli tytuł Mistrza Polski, zdobył Marcin. Stasiu uplasował się na trzeciej pozycji, a Mateusz na czwartej. To był zdecydowanie nasz dzień.

Copernicon to toruński festiwal fantastyki, którego początki sięgają 1998 roku. Jest to wydarzenie skierowane do miłośników gier planszowych, gier komputerowych, literatury czy też filmów. Ogromną zaletą tego festiwalu jest to, że odbywa się on w wielu miejscach rozsianych po całej Toruńskiej Starówce. Przechodząc z jednego budynku do drugiego, możemy podziwiać przepiękne zabytki miasta Kopernika. Niewątpliwą atrakcją był przemarsz Cosplay’erów (osób poprzebieranych za postacie z komiksów, książek, filmów i gier) przez starówkę.

Współorganizatorem festiwalu był Rebel.pl, wydawca gry Ice Cool oraz wielu innych gier w które można zagrać w naszym stowarzyszeniu.

 

Stowarzyszenie zGRAni

ul. Rynek 10
63-940 Bojanowo

NIP: 699-196-07-08
Regon: 368916957

 

Bank Spółdzielczy w Poniecu, oddział w Bojanowie
nr konta: 74 8682 0004 0053 0536 2000 0010

Copyright 2019 Stowarzyszenie zGRAni © Wszystkie prawa zastrzeżone.