Znajdź nocleg na mistrzostwa

Bojanowo 2021

28-29

sierpnia 2021

Propozycje noclegów w okolicy

2880px-Trzebosz,_Poland_-_panoramio

Pałac Trzebosz

Trzebosz

email:biuro@palactrzebosz.com

www:www.palactrzebosz.com

To miejsce z klimatem i duszą, o ponad 300-letniej tradycji. Elegancka baza noclegowa oraz restauracja serwująca pyszne i zawsze świeże dania już od lat przyciąga polskich i zagranicznych turystów.

76376214

Zajazd Markowski

Gołaszyn

www: www.booking.com

Zajazd Markowski znajduje się w Bojanowie. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi i parkingu. Każdy pokój w zajeździe Markowski wyposażony jest w telewizor i dysponuje łazienką z wanną lub prysznicem. Obiekt zapewnia pościel i sprzęt do prasowania.

CRW_9854

No1 Leszno - Bed & Breakfast

Leszno

www: www.no1leszno.pl

tel: 697-23-77-669

email: biuro@no1Leszno.pl

www.booking.com

Obiekt usytuowany jest w centrum Leszna w zabytkowej kamienicy przy ul. Słowiańskiej 30. Odrestaurowana kamienica skrywa w sobie 17 pokoi z łazienkami, restauracje, zewnętrzne patio oraz parking. Lokalizacja jest naszym atutem, gdyż obiekt znajduje się niedaleko leszczyńskiego rynku oraz dworca PKP. Ulica Słowiańska to jedna z głównych i rozpoznawalnych ulic Leszna tzw. Deptak tętni życiem i daje wiele możliwości. Do dyspozycji Gości oddajemy apartamenty o najwyższym standardzie wykończenia. Jedyne takie w Lesznie. Kameralna atmosfera, najwyższej jakości materiały, dbałość o detale, fachowy personel, idealne rozwiązanie logistyczne sprzyjają zarówno pracy, wypoczynkowi jak i zwiedzaniu.

Organizatorzy

Partnerzy / Sponsorzy

Patronat medialny