Otwarte Mistrzostwa Polski w Mölkky

Bojanowo 2021

28-29

sierpnia 2021

28

sierpnia

Startujemy o 10:30

Drużynowe Mistrzostwa Polski

Bojanowo 2021

Lista zgłoszonych drużyn

aktualizacja: 02.08.2021, godz. 10:49

l.pNazwaSkładMiastoUregulowane
1Drużyna OlkiOskar Kusik
Aleksandra Kusik
LesznoTAK
2Amatorzy PawłowiceTomasz Kozłowski
Alexander Kozłowski
PawłowiceTAK
3AblasDaria Głuszek
Anka Markowska
BojanowoNIE
4Kubi Sport IIMaciej Bieda
Marcin Bieda
LaskowaTAK
5Kubi SportHenryk Stokłosa
Krzysztof Mocha
ChorzówTAK
6Mölkky Team Bojanowo Hubert Pyzikiewicz
Krzysztof Stachowiak
BojanowoTAK
7Fajnie szczuny Szymon Pyzikiewicz
Filip Stachowiak
BojanowoTAK
8SzwagierkiPaulina Derlatko
Marlena Derlatko
BojanowoNIE
9ElSeDor TeamMirosław Dymkowski
Agnieszka Dymkowska
Szymon Krzemień
Natalia Jaszczak
Bielsko-Biała/ GóraTAK
10Nieznośne dziewuchyJoanna Stachowiak
Alicja Stachowiak
Bojanowo TAK
11SzwagryMarcin Morżyk
Łukasz Jezierski
SztumTAK
12WolverineRafał Dłużewski
Paweł Golczewski
SztumNIE
13KuśnierkiAdam Kuśnierkiewicz
Katarzyna Kuśnierkiewicz
Wilcza GóraTAK
14DeMolkky Ewa Szczepaniak
Katarzyna Pieprzyk
Bojanowo TAK
15Tomki TeamTomasz Kostrowski
Tomasz Stanek
LesznoTAK
16Dwunastka 1Lena Głowacka
Rafał Wesołowski
WarszawaTAK
17Lucky LukeBeata Zdrzalik-Grobelna
Jacek Grobelny
WrocławNIE
18MopkiPrzemysław Mrozek
Dorota Mrozek
Jakub Mrozek
Wojciech Mrozek
MiędzyrzeczNIE
19Wróbelki 9000Grigory Popov
Michalina Tokarska
PoznańTAK
20NiedźwiedzieMarek Tkarski
Karolina Tokarska
Michał Tokarski
PoznańTAK
21OkularkiTatiana Kasztelan
Wanda Wolsztyniak
BojanowoTAK
22L&G TeamGrzegorz Kasprzyk
Lidia Kasprzyk
WarszawaTAK
23Bliźniaki PawłowiceTeresa Kozłowska
Mateusz Kozłowski
PawłowiceTAK
24Berlin Rosengarte Jérémy
Tim
BerlinNIE
25MVPJan Sękowski
Arkadiusz Piróg
Warszawa/SztumTAK
26BausystemsMarcin Henkelman
Bartłomiej Henkelman
SzczecinTAK
27ASIKIlona Sowińska
Alicja Kowalska
BojanowoTAK
28optymolkkyAdam Olszycka
Agnieszka Ejryszew
ŚwiętochłowiceTAK
29FotonJacek Gołębiowski
Regina Gołębiowska
Zuzanna Gołębiowska
WrocławTAK
30Odlotowe PuszczykiAgnieszka Wojciechowska
Monika Skoracka
Paweł Jessa
PuszczykowoTAK
31Harde PuszczykiMaria Michałowska
Michał Grossmann
PuszczykowoTAK
32FolkowiskoMichał Przyborowski
Kamil Sajkowski
Szczyrk/SzczecinTAK
33MAD TWINSDominika Madera
Dawid Madera
Luboszyce MałeNIE
34Puszczyki Silesia TeamKatarzyna Pagór-Mocha
Zuzanna Bijaczewska
Chorzów/ PuszczykowoTAK
35Czeski FilmMarcin Czech
Kinga Szymańska Czech
WARSZAWA NIE
36Rat RebelsSandra Menschner
Rolf Stahmann
BerlinNIE
37Żuczki Adam Persak
Bartłomiej Persak
OleśnicaTAK
38Zadziorne PuszczykiPiotr Michałowski
Waldemar Domagała
Miron Skołuda
PuszczykowoTAK
39Niezniszczalne PuszczykiTomasz Skoracki
Michał Pawlak
PuszczykowoTAK
40Wesołe PuszczykiWita Piasecka
Elżbieta Bijaczewska
PuszczykowoTAK
41Team PuszczykiPiotr Michałowski
Miron Skołuda
PuszczykowoTAK

Indywidualne Mistrzostwa Polski

Bojanowo 2021

29

sierpnia

Startujemy o 10:30

Lista zgłoszonych zawodników

aktualizacja: 02.08.2021, godz. 10:49

l.pImięNazwiskoMiastoKlubUregulowane
1JanSękowskiWarszawaStowarzyszenie Mölkky DwunastkaTAK
2TomaszStanekLesznoTimbers BojanowoTAK
3LenaGłowackaWarszawaStowarzyszenie Mölkky DwunastkaTAK
4RafałWesołowskiWarszawaStowarzyszenie Mölkky DwunastkaTAK
5KrzysztofStachowiakBojanowoTimbers BojanowoTAK
6TomaszKozłowskiPawłowiceTimbers BojanowoTAK
7AlicjaStachowiakBojanowoTimbers BojanowoTAK
8AlexanderKozłowskiPawłowiceTimbers BojanowoTAK
9MaciejBiedaLaskowaTAK
10MarcinBiedaLaskowaTAK
11WiktorTriebsBojanowoTimbers BojanowoTAK
12SzymonTriebsBojanowoTimbers BojanowoTAK
13HubertPyzikiewiczLesznoTimbers BojanowoTAK
14SzymonPyzikiewiczLesznoTimbers BojanowoTAK
15HenrykStokłosaJurkówTAK
16MirosławDymkowskiBielsko-BiałaTAK
17PaulinaDerlatkoBojanowoTimbers BojanowoNIE
18AmeliaDerlatkoBojanowoTimbers BojanowoNIE
19MarekDerlatkoBojanowoTimbers BojanowoNIE
20AgnieszkaDymkowskaBielsko-BiałaTAK
21JoannaStachowiakBojanowo Timbers BojanowoTAK
22FilipStachowiakBojanowo Timbers BojanowoTAK
23BartłomiejHenkelmanSzczecinTAK
24MarcinHenkelmanKobylankaTAK
25ArkadiuszPirógSztumFormat Mölkky SztumTAK
26TomaszKostrowskiLeszno Timbers BojanowoTAK
27JanKostrowskiLeszno Timbers BojanowoTAK
28MichałGrossmannPuszczykowo Puszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
29MarlenaDerlatkoBojanowoTimbers BojanowoNIE
30MateuszDerlatkoBojanowoTimbers BojanowoNIE
31LeszekDerlatkoBojanowoTimbers BojanowoNIE
32ŁukaszJezierskiSztumFormat Mölkky SztumTAK
33EwaSzczepaniak Bojanowo TAK
34KatarzynaPagór-MochaChorzówSilesiaTAK
35KrzysztofMochaChorzówSilesiaTAK
36RafałDłużewskiSztumFormat Mölkky Sztum NIE
37PawełGolczewskiSztum Format Mölkky Sztum NIE
38AdamKuśnierkiewiczWilcza GóraTAK
39KatarzynaKuśnierkiewiczWilcza GóraTAK
40KatarzynaPieprzyk Bojanowo TAK
41MariaBiadalska BojanowoTimbers BojanowoNIE
42AnkaMarkowskaBojanowoTimbers BojanowoTAK
43MarzenaPolczykBojanowoTimbers BojanowoTAK
44DariaGłuszekBojanowoTimbers BojanowoNIE
45AdamKmiećSzczecinekNIE
46MaciejKąpielskiBojanowoTimbers BojanowoNIE
47PawelJessaMiejska GórkaPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
48TatianaKasztelanBojanowoTimbers BojanowoTAK
49WandaWolsztyniakBojanowoTimbers BojanowoTAK
50GrzegorzKasprzykWarszawaStowarzyszenie Mölkky DwunastkaNIE
51LidiaKasprzykWarszawaNIE
52MariuszGoeckTczewTAK
53TeresaKozłowskaPawłowiceTimbers BojanowoTAK
54MateuszKozłowskiPawłowiceTimbers BojanowoTAK
55StefaniaKozłowskaPawłowiceTimbers BojanowoTAK
56PiotrKordeczkaNowy TargNIE
57ZuzannaBijaczewskaPuszczykowoPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
58ElżbietaBijaczewskaPuszczykowoPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
59EdytaPawlickaBojanowoTimbers BojanowoTAK
60JuliaGawełBojanowoTimbers BojanowoTAK
61MarcinMorżyk SztumFormat Molkky Sztum NIE
62JérémyGOARDOUBerlinNIE
63RyszardRychlewskiPoznańNIE
64RyszardCegłaJelenia GóraTKKF Orle Jelenia GóraNIE
65KrystianCegłaJelenia GóraTKKF Orle Jelenia GóraNIE
66AdamOlszyckaświętochłowice-TAK
67ReginaGołębiowskaWrocławTAK
68JacekGołębiowskiWrocławTAK
69JacekGrobelnyWrocławAWF WrocławNIE
70ZuzannaGołębiowskaWrocławTAK
71PiotrMichałowskiPuszczykowoPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
72MariaMichałowskaPuszczykowoPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
73WaldemarDomagałaPuszczykowoPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
74AgnieszkaWojciechowskaPuszczykowoPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
75MironSkołudaMosinaPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
76WitaPiaseckaPuszczykowoPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
77MonikaSkorackaPuszczykowoPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
78TomekSkorackiPuszczykowoPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
79MichałPawlakŚroda WielkopolskaPuszczyki Mölkky PuszczykowoTAK
80DominikaMaderaLuboszyce MałeTAK
81DawidMaderaLuboszyce MałeTAK
82MichałPrzyborowskiSzczyrkTAK
83KamilSajkowskiSzczecinTAK
84JonathanRadcliffeBerlinNIE
85SandraMenschnerBerlinNIE
86IlonaSowińskaBojanowoTimbers BojanowoTAK
87RolfStahmannBerlinNIE
88TimBeermannBerlinNIE
89MateuszKowalskiBojanowoTAK

Organizatorzy

Partnerzy / Sponsorzy

Patronat medialny