I Nocne Granie

w Planszówki

9

czerwca

Start at 19:00

W co będziemy grali?

i-rebel-icecool

T.I.M.E Stories

Jako członkowie tajnej organizacji TIME będziecie odwiedzać przeróżne lokacje w ramach podróży do konkretnego momentu w historii świata. Wasz cel jest jeden - odkryć tajemnicę i rozwikłać zagadkę tak, aby osiągnąć zamierzony efekt. Brzmi prosto. Brzmi trywalnie. Ale wcale T.I.M.E Stories takie nie jest.

Będziecie przeżywać przygody w różnych światach, również rzeczywistościach równoległych do naszej, widząc wszystko oczami swoich bohaterów. Czeka na was całe spektrum możliwości - od walki, przeszukiwania, rozmów... aż do zadań pamięciowych i takich w których musicie wykazać się sprytem.

Dostępne scenariusze:
Azyl - rok 1921
Proroctwo Smoków - rok 7553 p.n.e
Sprawa Marcy - rok 1992
Tajemnica Maski - rok 1146 p.n.e

b74116

Wiek Złodziei

Pokaż, że jesteś najlepszym złodziejem w mieście! Wykorzystaj swoje specjalne zdolności, przedmioty i wyjątkowy system punktów akcji, aby przechytrzyć przeciwników i zdobyć najwięcej złota i klejnotów. Omijaj strażników, traktuj kanały jako tajne przejścia, zastawiaj pułapki, podrzucaj przeciwnikom trujące granaty, twórz zasłony dymne w strategicznych miejscach i wykorzystaj jeszcze wiele innych narzędzi, aby uciec z miasta z Klejnotem Cesarzy!

Wiek Złodziei to strategiczno-przygodowa gra planszowa w klimacie fantasy, której akcja toczy się w Hadrii, portowej metropolii leżącej na północnych rubieżach potężnego Cesarstwa. Każdy gracz wciela się w rolę mistrza złodziejskiego fachu i wyrusza dokonać najśmielszej kradzieży w swojej karierze.

unlock3dcover.553685.800x0

Unlock! Wielka Ucieczka

Unlock! to kooperacyjna gra karciana, inspirowana zabawami typu Escape Room. Używając prostej mechaniki, możecie przeszukiwać pomieszczenia, łączyć ze sobą przedmioty i rozwiązywać zagadki.

Unlock! Wielka Ucieczka zawiera trzy osobne przygody, gotowe do rozegrania:
Formuła
Mysz i kiełbasa
Wyspa doktora Groose'a

Bez limitu czasu

gramy do ostatniego gracza

Dużo gier

Możliwość zagrania w inne tytuły

Super atmosfera

Poznaj innych graczy

Wszystko za DARMO

nie ma żadnych ukrytych kosztów

Kawa i ciasto

i jeszcze herbata gwarantowana

Liczymy na Ciebie!

Będziesz z nami?