Wesprzyj zGRAnych

Żebyśmy mogli robić jeszcze więcej!

zgrajsieznami - 70

Stowarzyszenie zGRAni

Działamy dla Was!

Naszym celem jest przede wszystkim działanie dla społeczności. We wszystko, co robimy, wkładamy dużo serca i energii, przy czym nie pobieramy z tego tytułu żadnych wynagrodzeń. Dla wielu osób może wydawać się to dziwne, dla nas takie nie jest. Cieszymy się, że możemy dawać innym radość i otwierać nowe drzwi w rozwoju. Mamy nadzieję, że nasze działania są przez Ciebie zauważane.

Fakt, że nasi wolontariusze nie pobierają wynagrodzenia, nie oznacza że funkcjonujemy bez pieniędzy. Aby nasze zajęcia i wydarzenia były atrakcyjne, musimy zakupić wszystkie potrzebne materiały i sprzęty. Większość naszył działań jest finansowana z różnych projektów oraz dotacji. Staramy się wyszukiwać ciekawe okazje, pisać wnioski. Nie zawsze udaje nam się wygrać, ale i tak jesteśmy zadowoleni z tego, co otrzymujemy.

W tym miejscu chcielibyśmy Ciebie poprosić o wsparcie naszych działań. Możesz to zrobić na wiele sposobów i niekoniecznie musi to być wsparcie finansowe. Więcej informacji poniżej.

Jeśli masz taką możliwość
przekaż nam ... gadżetybony podarunkowekupony rabatowenagrody 

Bardzo chętnie przyjmiemy najróżniejsze materiały promocyjne firm, lub inne gadżety. Pozwoli to nam kompletować pakiety nagród, które będziemy wręczać zwycięzcom np. podczas turniejów. Dobrze skompletowana paczka takich materiałów, może często zadowolić osobę obdarowaną nie mniej niż nagroda rzeczowa.

Co może nam się przydać?

różnego rodzaju gadżety, w tym materiały promocyjne. Jeśli prowadzisz firmę i masz w swojej dyspozycji ciekawe przedmioty, przekaż je nam. Będziemy ogromnie wdzięczni.

Gdzie dostarczyć?

Najlepiej skontaktuj się wcześniej z nami mailowo kontakt@zgrani.eu. Możesz też je dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bojanowie.

Co dostaniesz w zamian?

Wiele nie możemy dać, ale poprzez rozdysponowanie materiałów promocyjnych, możemy promować Twoją firmę. Dodatkowo po uzgodnieniu, mamy możliwość rozmieścić podczas naszych imprez, różne banery, roll-up'y czy flagi.

Przekaż darowiznę

Możliwe, że najprostszym i najwygodniejszym sposobem, będzie bezpośrednia wpłata na nasze konto. Pamiętaj, że w tytule wpisz słowo "DAROWIZNA"

Szybki przelew

Wykorzystaj swoją aplikację bankową, zeskanuj kod i przelej na nasze konto wybraną przez siebie kwotę.

qr-code-3

10 zł

qr-code-2

20 zł

qr-code

50 zł