zGRAj się z nami!

12 sierpnia 2018 r. odbył się pierwszy piknik rodzinny “zGRAj się z nami!”. Cały dzień rozgrywek potrafił zmęczyć, ale widząc dobrze bawiących się ludzi całe zmęczenie minęło. Było warto!. 3 turnieje z nagrodami, dużo emocji, jednak najważniejsza była zabawa i zGRAnie się wszystkich uczestników. Nieskromnie powiem, udało nam się to IDEALNIE. Przeglądając wszystkie zdjęcia i filmiki zrobione podczas spotkania, naliczyliśmy ponad 70 osób. Liczba ta robi ogromne wrażenie i zapewniamy, że nie była to ostatnia tego typu impreza zorganizowana przez nas dla Was.

Dziękujemy wszystkim osobom, które chciały spędzić razem z nami niedzielę (wolną od handlu 🤣). Sołectwu Tarchalin, szczególnie pani Uli Czerwińskiej za wspaniałe zorganizowanie strefy gastronomicznej. Wszystkim osobom zaangażowanym w obsługę grila. Dziękuję ekipie z SMGP „Kości” z Puszczykowa, za przywiezienie nowych, nieznanych nam jeszcze gier. Burmistrzowi Maciejowi Dubielowi oraz Gminie Bojanowo za przekazanie nam wspaniałych gadżetów, które mogliśmy rozlosować wśród najmłodszych. Pluszowy Baranek robi niesamowitą furorę. Podziękowania dla wydawnictwa REBEL.pl, Wydawnictwa Nasza Księgarnia, Wydawnictwie Tactic za wsparcie i nagrody dla zwycięzców.

Czas na małe podsumowanie turniejów:

IceCool – Eliminacje do Mistrzostw Polski

Do rozgrywek zgłosiło się aż 24 graczy, na których nie byliśmy przygotowani 😁. Bardzo to nasz cieszy, bo to był najliczniejszy turniej w tę grę organizowany przez nas. Po wielu rundach i zjedzonych rybach, najlepszym wyłoniliśmy najlepszych „pingwinów”:

  1. Stasiu
  2. Patrycja
  3. Tomek

Timeline: Polska – Turniej o puchar Burmistrza Bojanowa.

W tym roku w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizować turniej, gdzie liczy się wiedza historyczna. Aby nie było za łatwo, przygotowaliśmy 16 specjalnych kart z datami dotyczącymi naszej małej ojczyzny, czyli gminy Bojanowo. Najlepszymi historykami okazali się:

  1. Patrycja
  2. Adrian
  3. Krzysztof

Mölkky – Eliminiacje do Mistrzostw Polski

Na tą grę czekali chyba wszyscy. Kilka niepozornych, pociętych belek potrafi rozruszać nawet najbardziej sztywnego kołka. Na starcie stanęło aż 20 dwu-osobowych drużyn. Wielu z nasz czuło lekko niedosyt, mimo to rozgrywki trwały dość długo. Pamiętajcie, zawsze możemy zorganizować kolejne turnieje. Może stanie to się naszą bojanowską tradycją?
Najlepszymi drużynami okazały się:

  1. Kłody (Marta i Adrian)
  2. Koniczynki (Wiesława i Zenon)
  3. Mölkky-Mölkky (Monika i Marcjan)

chciałbym szczególnie pogratulować zajęcie 5. miejsca drużynie „Węgierki”, gdzie grała najmłodsza uczestniczka turnieju, 5-letnia Agatka.
Jak można zauważyć, działo się bardzo dużo, a część tych emocji można zobaczyć na poniższym filmiku. Widać, że nasz piknik rodzinny był naprawdę rodzinny.
Dziękujemy 😘

Poniżej prezentujemy filmik oraz zdjęcia podsumowujące nasze spotkanie.

Stowarzyszenie zGRAni

ul. Rynek 10
63-940 Bojanowo

NIP: 699-196-07-08
Regon: 368916957

 

Bank Spółdzielczy w Poniecu, oddział w Bojanowie
nr konta: 74 8682 0004 0053 0536 2000 0010

Copyright 2019 Stowarzyszenie zGRAni © Wszystkie prawa zastrzeżone.